Teadusfoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lisa ennast keemikute, füüsikute või bioloogikute gruppi

2 posters

Go down

Lisa ennast keemikute, füüsikute või bioloogikute gruppi Empty Lisa ennast keemikute, füüsikute või bioloogikute gruppi

Postitamine  keemik Püh Jan 24 2010, 16:30

Pikka aega sai mõeldud, et gruppidesse jaotamine hakkab käima moderaatorite või administraatorite suva järgi, aga pikemas plaanis see vist ei õigusta end ära. Need, kes selle foorumiga liituvad, ilmselt huvituvad ühest või teiset natuke rohkem. Seega, kui tunned ennast bioloogina, liitu bioloogi grupiga; kui tunned ennast füüsikuna, liitu füüsiku grupiga; kui tunned ennast keemikuna, liitu keemiku grupiga. Sa ei pea sellel alal olema teadlane, piisab, et sa sellest huvitud ja sulle sellega tegeleda meeldib. See aitab meil (pragu alter ja m6tleja) foorumit arendada. Moderaatorite grupp sai peidetud, aga see ei tohiks segadust tekitada, sest alter lisas foorumi haldajate nimede alla vastavad tiitlid. Kui probleeme esineb, siis teate, kelle poole pöörduda.
keemik
keemik
Administraator
Administraator

Postituste arv : 309
Points : 273
Join date : 30/11/2009
Age : 36

Tagasi üles Go down

Lisa ennast keemikute, füüsikute või bioloogikute gruppi Empty Re: Lisa ennast keemikute, füüsikute või bioloogikute gruppi

Postitamine  alter Püh Jan 24 2010, 17:11

Aa jah Legend : [ Bioloogid ] [ Füüsikud ] [ Keemikud ]

Ma olen juba Bioloogid moderaator, siis mul pole vaja sinna enam ühineda. Füüsikud moderaator ka, seal peaks sina ka olema. Koolia ajal mul bioloogia oli üks tugevamaid, füüsika ka suht hea, tähendab meeldis, aga keemia oli jube raske keskkoolis ja mulle ei meeldinud enam, ülikooli biokeemia kursusest ma ei räägigi, see oli kohutav.

Ma arvan, et ega siia liikmeid eriti ei tule, aga las siis need rühmad olla, tekib tunne, et foorum on paremini korraldatud.
alter
alter
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 816
Points : 1418
Join date : 30/11/2009
Age : 37

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele